A A A

Netia zawalczy o średnie przedsiębiorstwa

1 czerwca 2011, 11:46
Netia zawalczy o średnie przedsiębiorstwa

Netia wprowadziła na rynek rozwiązanie telekomunikacyjne dla firm średniej wielkości o nazwie Business Office.

Nowa oferta łączy w jednym pakiecie usługi głosowe z darmowymi połączeniami, gwarantowany szerokopasmowy dostęp do internetu oraz szereg usług dodatkowych. Jest to pierwsza oferta Netii z półki dla klientów korporacyjnych, dostępna w tak niskiej cenie i praktycznie bez ograniczeń terytorialnych.

Do głównych zalet Business Office należy obniżenie kosztów działalności Klienta, w tym brak kosztów inwestycyjnych, serwisowania i ewentualnej rozbudowy centrali abonenckiej. Business Office to pakiet, w skład którego wchodzą usługi głosowe z darmowymi połączeniami stacjonarnymi wraz z pełną funkcjonalnością centrali PABX, szerokopasmowy, gwarantowany dostęp do internetu (asymetryczny lub symetryczny), a także usługi dodatkowe podnoszące efektywność pracy i bezpieczeństwo danych w firmie.

Nowe rozwiązanie świadczone jest z wykorzystaniem nowoczesnej platformy NGN, gdzie do bezpiecznego i niezawodnego realizowania usług głosowych wykorzystuje się gwarantowane łącza dostępu do internetu lub transmisji danych. Platforma NGN oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań ułatwiających zarządzanie kontem użytkownika poprzez panel administratora dostępny przez www. Dzięki dodatkowej usłudze OnePhone, pracownik - bez względu na miejsce, w którym przebywa - może być zawsze dostępny pod jednym numerem telefonu i to niezależnie od tego, czy połączenie kierowane jest na numer stacjonarny czy komórkowy.

W ramach oferty dostępny jest pakiet podstawowy dla 10 użytkowników (w standardzie 10 telefonów IP Polycom 335 HD Voice) z różnymi opcjami dostępu do internetu oraz usługami dodatkowymi w cenie od 900 zł netto. Pakiet można rozszerzać o dodatkowych użytkowników i wiele dodatkowych funkcjonalności, w tym fax serwer, telekonferencje, wirtualny dysk umożliwiający backup danych i inne.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto