A A A

Nokia 500 - wydajny smartfon w niskiej cenie

2 sierpnia 2011, 08:40
Nokia 500  - wydajny smartfon w niskiej cenie

Światowy lider w branży telefonów komórkowych wypuścił na rynek swoje najnowsze dzieło.

Nokia 500, bo tak nazywa się nowy dotykowy smartfon został wyposażony w system Symbian Anna oferujący udoskonalone funkcje, takie jak szybsza przeglądarka internetowa czy GPS z najnowszą wersją map. Nie zabrakło oczywiście szybkiego dostępu do przeróżnych aplikacji muzycznych, rozrywkowych czy serwisów społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter.

W wnętrzu telefon skrywa procesor o taktowaniu 1GHz, który jest najszybszym z dotychczas stosowanych przez firmę Nokia. Nie zabrakło także aparatu o rozdzielczości 5 MPix.

Początkowo Nokia 500 będzie do wyboru jedynie w dwóch podstawowych kolorach – czarnym i białym z trzema wymiennymi obudowami. Producent zapewnił, że nowe obudowy w większej gamie wzorów i kolorów będą dostępne już pod koniec roku. Szacowana cena telefonu wyniesie 750 PLN.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto