A A A

Nowa apka Byte zyskuje na popularności

29 stycznia 2020, 13:40
Po tym, jak aplikacja Vine została przejęta przez Twittera i zmieniła swój sposób działania, zapotrzebowanie na tego typu narzędzie znów wzrosło.
Nowa apka Byte zyskuje na popularności

Vine, który pozwalał na tworzenie się społeczności wokół publikowanych krótkich filmików, zadebiutował jako darmowa apka na urządzenia z systemem iOS, a później udostępniono go także na Androida i Windows Phone. Swój złoty okres przypieczętował udostępnieniami pięciu filmików od użytkowników Vine na sekundę! Okrążały one sieć, jednak po jakimś czasie popularność apki spadła, społeczność zbudowana wokół platformy przestała istnieć, a zamiana Vine w Vine Camera wcale nie pomogła uratować jej popularności.

Teraz pojawił się następca aplikacji Vine. Program o nazwie Byte to platforma, która przywraca możliwość nagrywania zapętlonych 6-sekundowych filmików i tworzenia wokół tej zabawy całej społeczności. Nagrywanie na bieżąco lub wgrywanie prosto z galerii telefonu i edytowanie na różne sposoby pozyskanych tak filmów ma wpłynąć na popularność apki i sprawić, że szybko osiągnie wymierny sukces.

Byte jest dostępny na Androida i iOS. Próg pobrań już w tej chwili przekroczył 100 tysięcy. Można więc spodziewać się w sieci dużej liczby treści generowanych za pomocą tej aplikacji.

fot. Byte

 

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto