A A A

Nowe chłodzenie do komputerów z oknami

12 marca 2018, 14:30
Producent Jonsbo wprowadza na rynek nowe chłodzenie na procesor, które wyróżnia się wielokolorowym podświetleniem.
Nowe chłodzenie do komputerów z oknami

W Jonsbo CR-201 RGB Black na każdy dzień tygodnia możemy sobie ustawić inny kolor. Dla osób, które posiadają płytę główną z 4-pinowym portem RGB możliwe jest ustawianie koloru podświetlenia bezpośrednio za pomocą oprogramowania płyty głównej.

Dla ładnego wyglądu na cooler nałożona jest specjalna czarna farba, która nie przeszkadza w oddawaniu ciepła, ale to nie wszystko. Na topie chłodzenia mamy do czynienia z hartowanym szkłem, które dodaje jeszcze więcej elegancji całemu zestawowi.

Radiator w Jonsbo CR-201 RGB Black jest aluminiowo-miedziany, przez co możemy zamontować na niego procesory z TDP do 135W. Ustawiony jest on w kierunku tylnej części obudowy, co w połączeniu z sensownymi wymiarami pozwala nam unikać „kolizji" z wysokimi pamięciami RAM. W zestawie Jonsbo znajdziemy elementy montażowe do wszystkich najnowszych procesorów łącznie z AM4. Wentylator Jonsbo 120mm, który ma wbudowane japońskie podwójne łożysko kulkowe typu NMB. Zapewni nam to nie tylko cichą pracę, ale też długą żywotność całego chłodzenia.

Sugerowana cena detaliczna: 249zł brutto


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Co planują twórcy Snapchata?
18 września 2019
Komunikator stracił wielu użytkowników po tym, jak Facebook skopiował funkcje Snapchata do swojej aplikacji. Twórcy narzędzia nie poddali...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto