A A A

Nowe funkcje Twittera

21 stycznia 2020, 09:10
Twitter przygotowuje przypięte listy dla Androida i zapowiada możliwość planowania tweetów.
Nowe funkcje Twittera

Redaktorzy serwisu 9to5google odkryli, że aplikacja Twitter w wersji dla Androida będzie obsługiwać przypięte listy tweetów. Funkcja taka pojawiła się już w ubiegłym roku, ale dotychczas mogli z niej skorzystać tylko użytkownicy programu działającego pod kontrolą systemu iOS.

Przypinanie list jest funkcją, która pozwala użytkownikom przygotować listę tematów lub kont, a następnie umieścić ją we własnym kanale. Innymi słowy, oprócz głównej osi czasu pojawia się wówczas alternatywna lista tematów do przeglądania.

Dla użytkowników desktopowej wersji Twittera przygotowywane jest inne usprawnienie: możliwość planowania tweetów. Jej działanie zaprezentowano w kanale TweetDeck. Sama funkcja może się okazać przydatna zarówno dla zwykłych użytkowników, jak i dla osób, które zajmują się promowaniem marek lub produktów w serwisach społecznościowych – zsynchronizowanie tweety pozwoli wygenerować większy ruch i zdobyć większe zasięgi.

fot. Twitter


Adam Wiśniewski
Tagi: Twitter
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto