A A A

Nowe pamięci flash od Sony

20 września 2011, 13:47
Nowe pamięci flash od Sony

Sony Europe wprowadza nową serię pamięci flash Micro Vault Click P o pojemności do 64 GB.

Nowe pamięci Micro Vault Click dostępne są w kolorze czarnym (wszystkie pojemności) lub białym (4 GB / 8 GB / 16 GB).

W porównaniu z poprzednimi modelami są o 5,6 mm krótsze i mają szerszy otwór na pasek, dzięki czemu można je szybko przypiąć do kółka na klucze lub do telefonu. Obudowa pamięci zakończona jest diodą LED emitującą światło w pełnym kącie 360°, dzięki czemu użytkownik może sprawdzić, kiedy trwa zapis danych, a kiedy można bezpiecznie odłączyć pamięć.

Konstruktorzy nowych pamięci powrócili do popularnej koncepcji Click: chowanego złącza USB, które zmniejsza wymiary nośnika i zapewnia ochronę złącza przy przenoszeniu pamięci. Biorąc pod uwagę stale rosnącą popularność multimediów o dużej objętości, takich jak filmy HD i zdjęcia cyfrowe o dużej objętości, nowe pamięci Micro Vault Click będą mile widzianą nowością w rodzinie nośników Micro Vault firmy Sony.

Ich duża pojemność nasuwa skojarzenia z dodatkowym twardym dyskiem — tak małym, że można go z powodzeniem nosić razem z kluczami, a w dodatku bardzo niedrogim. Nabywcy pamięci Micro Vault Click mogą pobrać oprogramowanie File Rescue i x-Pict Story. Narzędzie File Rescue pozwala na łatwe odzyskanie omyłkowo skasowanych ważnych danych: obrazów, filmów i nagrań muzyki. Program x-Pict Story umożliwia z kolei tworzenie zautomatyzowanych pokazów zdjęć.

Nowe pamięci Micro Vault Click 4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB i 64 GB z 5-letnią gwarancją producenta są już w sprzedaży.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto