A A A

Nowe zdjęcie OnePlus 6T

11 września 2018, 12:00
W internecie pojawiła się fotografia, która prawdopodobnie przedstawia nowego smartfona OnePlus 6T. Urządzenie wygląda podobnie do poprzednika.
Nowe zdjęcie OnePlus 6T

Wspomniany obraz pochodzi z serwisu Weibo - chińskiego mikrobloga, który pozwala na dzielenie się multimediami. Jeśli design faktycznie się potwierdzi, to OnePlus 6T będzie posiadał małe wycięcie w ekranie na przednim panelu oraz system potrójnego aparatu fotograficznego na tylnej obudowie. Z plecków smartfona zniknął także czytnik linii papilarnych, co jest idealnym dowodem na to, iż producent chce zaimplementować ten element bezpośrednio pod ekran urządzenia.

Konferencja OnePlus odbędzie się między 20 a 22 listopada tego roku. Bardzo możliwe, że już za 2 miesiące doczekamy się więc oficjalnej prezentacji modelu 6T.

Foto: /fot. SlashGear


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
kubabourn
11 września 2018, 14:08
Jak na newsa sprzed godziny to macie informacje sprzed przedwczoraj
Najnowsze aktualności
WannaCry jest nadal aktywny!
16 listopada 2018
Oprogramowanie ransomware WannaCry nadal znajduje się na szczycie listy najbardziej rozpowszechnionych rodzin szkodliwych programów...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto