A A A

Nowy iPhone z trzema aparatami?

10 maja 2018, 10:00
Według analizy Jeffa Pu z Yuanta Securities, Apple za rok zaprezentuje smartfon z trzema aparatami.
Nowy iPhone z trzema aparatami?

Wspomniane źródło mówi także o tym, że układ będzie wyposażony w 5-krotny zoom optyczny a zdjęcia będą wykonywane w maksymalne rozdzielczości 12 megapikseli. Zgodnie z tradycją, najbardziej zaawansowany aparat trafi do najdroższej wersji przyszłorocznego iPhone'a, jakkolwiek ona będzie się nazywać. Smartfony Apple zaprezentowane w tym roku mają być jeszcze wyposażone w podwójne aparaty.

Według doniesień KGI Securities, potwierdzonych między innymi przez Bloomberga, w tym roku zobaczymy aż trzy nowe iPhone'y. Mają to być dwa topowe urządzenia i jedno nieco tańsze. Tegoroczny iPhone, jakkolwiek będzie się nazywał, ma w podstawowej wersji zostać wyposażony w 5,8-calowy panel OLED, taki sam jak ubiegłoroczna edycja. Oprócz niego, będzie dostępna także większa wersja, z ekranem o przekątnej 6,5 cala, również wykonanym w technologii OLED i najtańsza odmiana z wyświetlaczem TFT.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


LG G8 na renderach
20 stycznia 2019
Do internetu wyciekły rendery ukazujące wygląd następnego flagowca LG – modelu G8.


Nowy oczyszczacz powietrza od Goclever
19 stycznia 2019
W sezonie grzewczym w dużych aglomeracjach występuje szkodliwe dla zdrowia zjawisko smogu. Aby uchronić się przed niekorzystnym działaniem...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto