A A A

Nowy iPhone z trzema aparatami?

10 maja 2018, 10:00
Według analizy Jeffa Pu z Yuanta Securities, Apple za rok zaprezentuje smartfon z trzema aparatami.
Nowy iPhone z trzema aparatami?

Wspomniane źródło mówi także o tym, że układ będzie wyposażony w 5-krotny zoom optyczny a zdjęcia będą wykonywane w maksymalne rozdzielczości 12 megapikseli. Zgodnie z tradycją, najbardziej zaawansowany aparat trafi do najdroższej wersji przyszłorocznego iPhone'a, jakkolwiek ona będzie się nazywać. Smartfony Apple zaprezentowane w tym roku mają być jeszcze wyposażone w podwójne aparaty.

Według doniesień KGI Securities, potwierdzonych między innymi przez Bloomberga, w tym roku zobaczymy aż trzy nowe iPhone'y. Mają to być dwa topowe urządzenia i jedno nieco tańsze. Tegoroczny iPhone, jakkolwiek będzie się nazywał, ma w podstawowej wersji zostać wyposażony w 5,8-calowy panel OLED, taki sam jak ubiegłoroczna edycja. Oprócz niego, będzie dostępna także większa wersja, z ekranem o przekątnej 6,5 cala, również wykonanym w technologii OLED i najtańsza odmiana z wyświetlaczem TFT.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Coraz częstsze ataki DDoS na firmy
20 maja 2018
Z badania Kaspersky Lab wynika, że jedna trzecia organizacji nie stosuje rozwiązań do ochrony przed atakami DDoS, licząc, że zajmą się tym...


Uniwersalny selfie stick
19 maja 2018
Styl fotografowania otaczającej nas rzeczywistości zmienił się mocno w przeciągu ostatnich kilku lat. Świat współczesnej fotografii trudno...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto