A A A

Nowy iPhone z trzema aparatami?

10 maja 2018, 10:00
Według analizy Jeffa Pu z Yuanta Securities, Apple za rok zaprezentuje smartfon z trzema aparatami.
Nowy iPhone z trzema aparatami?

Wspomniane źródło mówi także o tym, że układ będzie wyposażony w 5-krotny zoom optyczny a zdjęcia będą wykonywane w maksymalne rozdzielczości 12 megapikseli. Zgodnie z tradycją, najbardziej zaawansowany aparat trafi do najdroższej wersji przyszłorocznego iPhone'a, jakkolwiek ona będzie się nazywać. Smartfony Apple zaprezentowane w tym roku mają być jeszcze wyposażone w podwójne aparaty.

Według doniesień KGI Securities, potwierdzonych między innymi przez Bloomberga, w tym roku zobaczymy aż trzy nowe iPhone'y. Mają to być dwa topowe urządzenia i jedno nieco tańsze. Tegoroczny iPhone, jakkolwiek będzie się nazywał, ma w podstawowej wersji zostać wyposażony w 5,8-calowy panel OLED, taki sam jak ubiegłoroczna edycja. Oprócz niego, będzie dostępna także większa wersja, z ekranem o przekątnej 6,5 cala, również wykonanym w technologii OLED i najtańsza odmiana z wyświetlaczem TFT.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nadchodzi PSD2
13 września 2019
Od 14 września br. zmienią się zasady korzystania z usług bankowych.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto