A A A

Nowy smartfon Acera na MWC 2012

14 lutego 2012, 10:01
Nowy smartfon Acera na MWC 2012

W trzecim kwartale 2012 roku na półki sklepowe ma trafić nowy smartfon Acera - model nazwany CloudMobile S500.

Acer do tej pory nie był nad wyraz aktywny w segmencie telefonów komórkowych, choć braki te Tajwańczycy zamierzają szybko nadrobić. Ich nowe urządzenie ma mieć preinstalowanego Androida 4.0 i dostęp do autorskiej technologii producenta AcerCloud. Słuchawka w pierwszej kolejności będzie dostępna na rynku azjatyckim i w Stanach Zjednoczonych, jednak rozszerzenie sprzedaży na Stary Kontynent nie jest wykluczone.

Specyfikacja techniczna smartfona nie jest znana, ale liczne przecieki sugerują, że CloudMobile S500 będzie miał 4,3-calowy ekran HD, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz oraz dostęp do HSPA+ 3G. Więcej szczegółów o smartfonie ma zostać ujawnionych podczas targów MWC 2012 w Barcelonie.


Marcin Powęska
marcin.poweska@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Instagramowicze nabrali się na Bali
19 lutego 2020
Użytkowniczka Instagrama nabrała swoich followersów. Sesja zdjęciowa, którą opublikowała, wyglądała jak robiona na Bali...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto