A A A

Nowy smartfon Acera na MWC 2012

14 lutego 2012, 10:01
Nowy smartfon Acera na MWC 2012

W trzecim kwartale 2012 roku na półki sklepowe ma trafić nowy smartfon Acera - model nazwany CloudMobile S500.

Acer do tej pory nie był nad wyraz aktywny w segmencie telefonów komórkowych, choć braki te Tajwańczycy zamierzają szybko nadrobić. Ich nowe urządzenie ma mieć preinstalowanego Androida 4.0 i dostęp do autorskiej technologii producenta AcerCloud. Słuchawka w pierwszej kolejności będzie dostępna na rynku azjatyckim i w Stanach Zjednoczonych, jednak rozszerzenie sprzedaży na Stary Kontynent nie jest wykluczone.

Specyfikacja techniczna smartfona nie jest znana, ale liczne przecieki sugerują, że CloudMobile S500 będzie miał 4,3-calowy ekran HD, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz oraz dostęp do HSPA+ 3G. Więcej szczegółów o smartfonie ma zostać ujawnionych podczas targów MWC 2012 w Barcelonie.


Marcin Powęska
marcin.poweska@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Hulajnogi pod kontrolą
18 września 2020
Władze Lublina regulują zasady korzystania z urządzeń transportu osobistego.


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto