A A A

Pagan Online - nowa gra Wargamingu

8 listopada 2018, 14:00
Niedawny Blizzcon i zapowiedziana tam mobilna kontynuacja serii Diablo pozostawiły po sobie rzeszę porzuconych fanów gier w konwencji action RPG. Wargaming najwyraźniej chce zagospodarować „sierotki" po Diablo, obejmując kuratelę nad kolejną grą.
Pagan Online - nowa gra Wargamingu

Pagan Online to tytuł, który czerpać będzie garściami ze spuścizny pozostawionej przez serię Diablo. Akcja gry ma być osadzona w czasach przedbiblijnych, gracze zaś stawią czoła armiom nieokiełznanych, dzikich wrogów i ich mściwym bogom.

Mimo bardzo wyraźnych inspiracji klasycznymi action RPG i mechaniką hack-and-slash, w grze pojawią się również elementy charakterystyczne dla popularnych obecnie gier MOBA. Stojące za Pagan Online serbskie studio Mad Head Games chce więc połączyć pomysły i charakterystyczne elementy tych dwóch gatunków, a następnie uzupełnić je niekończącą się zabawą w dobór sprzętu i ciągłym wsparciem, na bieżąco poszerzającym świat gry.

Już teraz wiadomo, że Pagan Online będzie tytułem, który w praktyce będzie można uznać za niekończący się, jeśli chodzi o rozgrywkę. Twórcy zapowiadają, że do ich gry będzie można wracać i wielokrotnie przechodzić już odwiedzone obszary, pojawią się też epizodyczne rozszerzenia treści pod wspólnym mianem „Bitewnych Rozdziałów". Całość uzupełni gameplay o szerokim wachlarzu stopniowania trudności i zróżnicowane środowiska, w których toczyć się będzie walka.

Tytuł pojawi się na pecetach w 2019 roku, wcześniej zaś będzie można wziąć udział w zamkniętych testach w ramach Prób, na które można się zarejestrować na stronie pagan-online.com.

 


Grzegorz Karaś
Tagi: gry
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Przenośny dysk SSD TRANSCEND ESD250C
19 grudnia 2018
Firma Transcend prezentuje nowy przenośny dysk SSD ESD250C. Dedykowany jest przede wszystkim urządzeniom PC, jednak mogą z niego korzystać...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto