A A A

Photon - robot, który rozbudza serce do programowania

29 listopada 2017, 14:00
Połączenie nauki z zabawą za pomocą jednego inteligentnego urządzenia? Teraz to możliwe za sprawą Photona – robota, który wprowadza dziecko w świat informatyki i programowania oraz rozbudza w nim ciekawość świata.
Photon - robot, który rozbudza serce do programowania

Photon to pierwszy robot, który rozwija się razem z dzieckiem. Oznacza to, że jego kolejne, coraz bardziej zaawansowane możliwości, są odblokowywane dopiero wtedy, gdy dziecko zrozumie na czym polegają dotychczasowe zadania. Dzięki temu mamy pewność, że maluch faktycznie nabywa wiedzę, która z pewnością przyda się mu w przyszłości.

Robot został zaprojektowany przez specjalistów z dziedziny psychologii, grywalizacji oraz user experience. Daje to gwarancję, że każde dziecko pokocha go od pierwszego użycia. Photon posiada także ogromną ilość czujników, które umożliwiają mu interakcję z otoczeniem, co sprawia że urządzenie jest prawdziwym przełomem w edukacji. Dzięki nowemu przyjacielowi, Photonowi, każde dziecko nie tylko rozwinie umiejętność logicznego myślenia oraz pamięć, ale przede wszystkim zostanie mistrzem programowania!

Robot jest odpowiedni dla dzieci od 6 do 12 lat.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto