A A A

Pierwsze polskie telewizory 3D firmy Manta, trafiły do sklepów

13 października 2011, 08:22
Pierwsze polskie telewizory 3D firmy Manta, trafiły do sklepów

Do sprzedaży trafiły pierwsze polskie telewizory 3D firmy Manta Multimedia.

„To pionierskie działania w skali kraju i bardzo ważny moment w historii naszej firmy. Po raz pierwszy do naszej oferty trafia urządzenie wyprodukowane w Polsce - nowoczesny, niedrogi polski telewizor. Sercem każdego TV, oprócz płyty głównej, jest matryca. To najważniejszy i często najdroższy element odbiornika. Zdecydowaliśmy się na nim nie oszczędzać i postawić na najwyższą jakość, czego dowodem jest 5-letnia gwarancja ‘zero martwych pikseli’, jaką objęty jest każdy odbiornik. Liczymy, że dzięki prawdziwej innowacyjności i wysokiej jakości, nasze nowe telewizory zdobędą serca wielu Polaków. ” – mówi Bogdan Wiciński CEO Manta Multimedia.

32-calowy LCD 3D to pierwszy z modeli, wprowadzonych na rynek przez firmę Manta Multimedia. W najbliższym czasie do sklepów trafią jeszcze 3D LCD 42 cale i 3D LED – 32 i 42 calowe. Do produkcji polskich TV wykorzystano wysokiej jakości matryce firmy LG. Wszystkie modele pracują w pasywnym 3D, oferując najlepszą jakość trójwymiarowego obrazu. Technologia ta zapobiega migotaniu obrazu, a co za tym idzie zmęczeniu oka. Do każdego modelu telewizora Manty dodawane są aż cztery pary okularów pasywnych. Obecny na rynku odbiornik posiada również konwerter umożliwiający zmianę nadawanego obrazu 2D na trójwymiarowy. 32-calowy LCD 3D wyposażony jest również w tuner MPEG 4 umożliwiający odbiór naziemnej telewizji cyfrowej, która stanie się wkrótce standardem w Polsce.

Pierwszy polski TV 3D w sprzedaży detalicznej kosztuje poniżej 1999 zł.

Specyfikacja 3D LCD 32 Manta:

• Maksymalne zużycie energii 170W

• Rozdzielczość: 1366x768

• Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 miliona

• Kontrast dynamiczny 12000:1

• Wielojęzyczne menu

• Wejście USB

• Gniazda 2xHDMI, 1xVGA, 1xS-Video, 1xSCART

• Wymiary bez podstawy: 782x494x101mm

• Wymiary z podstawą: 782x555x101mm


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto