A A A

Pixel Buds – słuchawki z tłumaczem Google

5 października 2017, 14:30
Marka Google zaprezentowała słuchawki Pixel Buds wyróżniające się wieloma rewolucyjnymi funkcjami.
Pixel Buds – słuchawki z tłumaczem Google

Pixel Buds to na pierwszy rzut oka zwyczajne słuchawki bezprzewodowe, o ładnym wykończeniu i stylistyce pasującej do reszty produktów Google. Mają jednak klika funkcji, które sprawiają, że to absolutna rewolucja w świecie akcesoriów do smartfonów.

Słuchawki posiadają wbudowany przycisk, za pomocą którego można aktywować w nich asystenta głosowego Google. Dzięki niemu można w określonym zakresie sterować różnymi funkcjami telefonu, uzyskiwać potrzebne informacje i wykonywać proste czynności bez potrzeby wyciągania urządzenia z kieszeni. To ważna i przydatna funkcja, jednak wciąż nie najważniejsza.

Na szczególną uwagę zasługuje rozbudowany system tłumaczenia, który współpracuje z Tłumaczem Google. Wystarczy aktywować specjalny tryb, aby urządzenie, wykorzystując bogate zasoby translatora, na bieżąco tłumaczyło co mówi rozmówca. Co więcej, to działa także w drugą stronę - to co mówi użytkownik może być przetłumaczone na jeden z 40 języków i wyemitowane z głośników smartfona.

Za zestaw słuchawek Pixel Buds, zawierający słuchawki i pokrowiec z funkcją ładowania trzeba będzie zapłacić 159 dolarów. Niestety, akcesorium, podobnie jak smartfony Pixel i asystent głosowy Google nie są i nie będą w najbliższym czasie dostępne w Polsce.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościGorsze dni Mozilli
17 stycznia 2020
Korporacja Mozilla zwalnia 70 pracowników ze względu na kurczące się wpływy od sponsorów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto