A A A

Play i Plus połączą siły?

9 września 2011, 09:09
Play i Plus połączą siły?

Jakiś czas temu T-Mobile rozpoczęło współpracę z Orangem. Połączyli oni swoje nadajniki, dzięki czemu zwiększył się ich zasięg, sygnał, a koszty utrzymania infrastruktury spadły.

Pozostali giganci telekomunikacyjni Play i Plus czując zagrożenie, również przystąpili do rozmów w sprawie ewentualnej współpracy. Taki rodzaj współpracy może przynieść wiele korzyści, zarówno firmom, jak i wszystkim klientom.

Wyniku rozmów nie powinniśmy się szybko spodziewać, konstruowanie umów między tak wielkimi graczami biznesu jest skomplikowane i wymaga czasu. Rok 2012 jest najbardziej prawdopodobną datą połączenia sił, wszystko będzie zależało od sprawności procesu negocjacji oraz zapewne różnych ustępstw ze strony zarówno Playa, jak i Plusa.

Pozostaje nam więc cierpliwie czekać na informacje, gdyż w wypadku kiedy byłyby one pozytywne, potencjalni klienci również mogą skorzystać ze sporych udogodnień. Przede wszystkim z lepszego zasięgu sieci w wielu miejscach.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto