A A A

Poduszka powietrzna dla smartfona

2 lipca 2018, 14:30
Już niebawem na Kickstarterze ma zadebiutować specjalne etui wykorzystujące poduszki powietrzne, aktywujące się podczas upadku smartfona.
Poduszka powietrzna dla smartfona

Jest jednak pewien haczyk: urządzenie musi upaść pod odpowiednim kątem. W innym przypadku poduszki nie zostaną aktywowane, a sam smartfon może faktycznie zostać uszkodzony. Kiedy jednak wszystko będzie przebiegało zgodnie z planem, wtedy też odpowiednie sprężyny pozwolą na utrzymanie go w bezpiecznej odległości od betonu lub innego materiału, z którego wykonana jest posadzka. Wystające rogi trzeba już jednak schować ręcznie.

Oprócz "poduszek powietrznych", wspomniany pokrowiec posiada także dodatkowy akumulator oraz wsparcie dla bezprzewodowego ładowania - cała konstrukcja posiada grubość 4,9 milimetra i już niedługo pojawi się na Kickstarterze.

Bardzo możliwe, że sporo osób zainteresuje się tym produktem.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Potrzebujesz dziennika? No to notuj
7 sierpnia 2020
Moleskine, firma znana z produkcji notesów, przygotowała internetowy dziennik, który łączy wiele innych przydatnych funkcji.


Snapchat zachęca do głosowania
7 sierpnia 2020
Znana aplikacja, która do tej pory służyła głównie rozrywce, teraz chce zachęcić młodych Amerykanów do głosowania w nadchodzących...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto