A A A

Polska premiera Logitech Mini Boombox

19 grudnia 2011, 10:31
Polska premiera Logitech Mini Boombox

Urządzenie Mini Boombox firmy Logitech, które zadebiutowało na światowym rynku na początku listopada br., można już kupić także w Polsce. Produkt trafił właśnie do salonów Komputronik.

Producent wyszedł z założenia, że „cokolwiek robisz ze swoim tabletem lub smartfonem, rób to głośno”. Hasło reklamowe nawiązuje do genezy słowa „boombox”, którym określano w latach 80-ych duże przenośne magnetofony o mocnym basie. Według zapewnień producenta, mini Boombox oferuje równie mocne brzmienie, ale przy znacznie mniejszych rozmiarach. W tym celu specjaliści firmy Logitech opracowali specjalną komorę akustyczną do zastosowania w niewielkim sprzęcie grającym. Produkt można postawić nawet na zatłoczonym biurku, wcisnąć w pierwszą z brzegu wolną przestrzeń w samochodzie lub przenieść w kieszeni torby do notebooka.

Brak kabli to niejedyna zaleta Mini Boombox’a. Użytkownicy mają docenić także możliwość słuchania muzyki lub prowadzenia telekonferencji do 10 godzin bez konieczności doładowania wewnętrznego akumulatora. Sterowanie sprzętem odbywa się poprzez podświetlone elementy dotykowe.

 

Produkt objęty jest roczną gwarancją producenta. Jego cena wynosi 299 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto