A A A

PowerWalker prezentuje ekonomiczną serię zasilaczy

4 stycznia 2017, 07:20
Znany producent zasilaczy awaryjnych właśnie poszerzył ofertę o modele VFI CPE 3/3 – ekonomiczną wersję UPS-ów CP 3/3.
PowerWalker prezentuje ekonomiczną serię zasilaczy

W stosunku do modelu CP 3/3, w wersji CPE bateria działa nieco krócej. Rozwiązanie to przeznaczone jest do urządzeń, przy których czas podtrzymania odgrywa drugorzędną rolę. Wspomniane UPS-y przeznaczone są dla zaawansowanych sprzętów 3-fazowych, wymagających idealnych parametrów zasilania, których nasz dostawca energii niekoniecznie takie zapewnia.

UPS, który daje radę

Powyższa cecha nie powinna jednak odbić się na efektywności działania zasilacza, która - jak zapewnia producent - po włączeniu trybu ECO wynosi do 96%. Szeroki zakres mocy wyjściowej i zasięg częstotliwości stanowią z kolei wsparcie dla generatora prądotwórczego.

Zwiększ jego autonomię

Gdyby jednak ktoś chciał wydłużyć działanie akumulatora, zawsze może to zrobić zaopatrując się w dodatkowe akcesoria do zasilacza awaryjnego CPE 3/3. Mowa tu o dedykowanych modułach bateryjnych, mających wspomóc zamontowane w UPS-ie 16 akumulatorów 12V/9Ah.

Trzymaj rękę na pulsie

Zasilacze CPE wyposażono także w panel LCD, umożliwiający ciągłe monitorowanie pracy UPS-a. By pozyskać dokładne informacje związane z działaniem zasilacza awaryjnego, użytkownik może również skorzystać ze specjalnego oprogramowania ViewPower.

Zasilacze awaryjne CPE 3/3 dostępne są w wersjach o mocy 10000, 15000 i 20000 VA, a ich cena wynosi od 12500 zł do 19900 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto