A A A

Predator Thronos Air już w Europie

30 listopada 2020, 16:30
Pierwsze egzemplarze ekskluzywnego fotela dla graczy dotarły na Stary Kontynent. Mało kto go kupi, ale specyfikacja robi wrażenie.
Predator Thronos Air już w Europie

Jeden z sześciu

Do Europy dotarło właśnie sześć foteli Predator Thronos Air dla graczy. To rozbudowane stanowisko gamingowe w formie zamykanego kokpitu, pozwalające całkowicie oddać się rozgrywce. Konstrukcja składa się z fotela, pulpitu oraz ramienia, które stanowi podstawę dla monitorów. Możliwa jest regulacja siedziska w zakresie 130 stopni wewnątrz kokpitu i o 180 stopni na zewnątrz. Wbudowana jest też funkcja masażu.

Kombajn multimedialny

Na ramieniu można zamocować trzy monitory 16:9 lub pojedynczą ultrapanoramę, a ich położenie można regulować uchwytem. Na środkowym ekranie zamocujemy też kamerę do relacjonowania rozgrywki. Miejsce na komputer znajduje się za siedziskiem, a konstrukcja fotela pozwala rozprowadzić kable w taki sposób, by nie ulegały splątaniu.

Inne, warte wspomnienia funkcje to stabilizacja siedziska, dodatkowe uchwyty na kubek i słuchawki, kamera oraz koncentrator USB. W wariancie podstawowym Thronos Air kosztuje 35 tysięcy zł. Oprócz solidnego portfela wymaga również sporej przestrzeni – to jeden z największych foteli, czy też raczej tronów gamingowych dostępnych w sprzedaży.

fot. Predator


Krzysztof Kempski
Tagi: Acer, gaming
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto