A A A

Premiera Uncharted: Zaginione Dziedzictwo na PlayStation 4

23 sierpnia 2017, 14:30
Najnowsza część przygodowej serii Uncharted od dziś dostępna jest na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. W grze po raz pierwszy w historii serii główną rolę odgrywa postać kobieca - Chloe Frazer.
Premiera Uncharted: Zaginione Dziedzictwo na PlayStation 4

Studio Naughty Dog, twórcy wielokrotnie nagradzanych gier Uncharted 4: Kres Złodzieja czy The Last of Us, przedstawia Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, nową grę na system PlayStation 4, toczącą się w świecie tak świetnie przyjętej przez graczy serii. Po raz pierwszy gracze wcielą się w Chloe Frazer, bohaterkę, którą poznali w drugiej części gry. Najnowsza przygoda zawiera wszystkie elementy, z których słynie seria, wliczając w to filmową historię, sceny nasycone akcją, egzotyczne lokacje oraz skomplikowane zagadki.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo przedstawia przygodę poszukiwaczki skarbów Chloe Frazer, która pragnie odszukać starożytny indyjski artefakt i utrzymać go z dala od okrutnego watażki i handlarza bronią. W tym celu musi skorzystać z pomocy byłej przywódczyni najemników, Nadine Ross (postać znana z Uncharted 4: Kres Złodzieja). Chloe i Nadine wyruszają razem w głąb Ghat Zachodnich, położonego w Indiach pasma górskiego, żeby odnaleźć ruiny imperium Hojsalów i odzyskać legendarny Złoty Kieł.

W grze dostępny jest największy w historii serii teren do swobodnej eksploracji, olbrzymia przestrzeń w Ghatach Zachodnich. Nowością jest mechanika otwierania zamków, dzięki której gracze mogą otwierać ukryte skrzynie z dodatkowymi broniami i amunicją. Najnowsza część serii wprowadza również nowości w trybie rozgrywki wieloosobowej. Gracze poza rozwiązaniami znanymi z czwartej części serii otrzymają również możliwość rozgrywki w trybie Arena przetrwania. Jest to tryb współpracy dla maksymalnie trzech graczy, w którym zadaniem grających jest przetrwanie ataków 10 zróżnicowanych fal wrogów. Pozostałe tryby rozgrywki multiplayer pozwalają na jednoczesną zabawę od 2-10 graczy za pośrednictwem usługi PlayStation Network.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo dostępne jest wyłącznie na konsole PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro w cenie od 149 PLN. Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto