A A A

Premiera smartwatcha firmy Oppo już wkrótce

27 lutego 2020, 13:15
Inteligentny zegarek Oppo nie będzie budżetowym gadżetem.
Premiera smartwatcha firmy Oppo już wkrótce

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Oppo Watch. Jakiś czas po ich opublikowaniu producent zaprezentował urządzenie na grafice promocyjnej. Inteligentny zegarek jest pierwszym tego typu gadżetem stworzonym przez chińską firmę.

Na kolejne informacje musimy jeszcze poczekać. Według nieoficjalnych danych firma zamierza wykorzystać przy produkcji zegarków panele OLED. Urządzenie ma bazować na systemie operacyjnym Wear OS. Prawdopodobnie zostanie też wyposażone w czujnik EKG.

Wygląda więc na to, że nie będzie to budżetowy sprzęt – cena zegarka ma wynosić około 1700 zł. Na potwierdzenie spekulacji musimy jednak poczekać do premiery, która najprawdopodobniej odbędzie się 6 marca br. Początkowo urządzenie miało zadebiutować podczas Mobile World Congress 2020, jednak impreza została odwołana z powodu epidemii koronawirusa

fot. Oppo


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto