A A A

Profesjonalne słuchawki dla graczy ROG Vulcan ANC

23 września 2011, 12:13
Profesjonalne słuchawki dla graczy ROG Vulcan ANC

Firma ASUS stworzyła pierwsze na świecie, profesjonalne słuchawki dla graczy z aktywną eliminacją szumów, które pozwalają użytkownikom w pełni zanurzyć się w świecie gier.

Zespół ROG stworzył słuchawki Vulcan ANC z myślą o zawodowych graczach biorących udział w turniejach, którzy muszą być zawsze skupieni. Słuchawki Vulcan ANC zapewniają aktywną redukcję szumów oraz izolują różne dźwięki otoczenia. Słuchawki Vulcan ANC posiadają duże, 40-milimetrowe głośniki zapewniające wyraźny, czysty dźwięk.

Słuchawki zaprojektowane zostały w taki sposób, aby dobrze radziły sobie zarówno z mocnymi basami, jak i z wysokimi i średnimi częstotliwościami. Odłączany mikrofon wyposażono w technologię filtrującą zakłócenia, dzięki czemu inni członkowie drużyny mogą dobrze się ze sobą komunikować w czasie gry.

Oprócz eliminacji szumów, zestaw Vulcan ANC zapewnia graczom również wygodę. Przy wadze 320g, słuchawki są dużo lżejsze, niż porównywalne modele o tych samych wymiarach dzięki specjalnej konstrukcji. Miękka pianka obita skórą zapewnia komfort nawet przy długich sesjach. Gracze pomiędzy turniejami mogą łatwo złożyć słuchawki i schować je do pokrowca. Dla tych graczy, którzy pojawią się na 22 Festiwalu Gier i Komiksów w Łodzi w dniach 30.09.11- 02.10.11 firma ASUS przygotowała 8 zestawów słuchawek Vulcan ANC, które będzie można przetestować.

Cena słuchawek: 499 zł


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto