A A A

Przeciek: prawdopodobne nazwy tegorocznych iPhone'ów

12 sierpnia 2019, 10:20
Wiadomo już, jak najprawdopodobniej nazywać się będą nowe iPhone'y. Szykuje się kolejna rewolucja w nazewnictwie...
Przeciek: prawdopodobne nazwy tegorocznych iPhone'ów

Zapowiedź nowych iPhone'ów będzie mieć miejsce najprawdopodobniej w wrześniu. Jednak już teraz pojawiły się  spekulacje. Apple zamierza zapowiedzieć w tym roku trzy nowe smartfony z różnych półek cenowych.

Zdaniem Steve H.McFly'a, eksperta od przecieków związanych ze smartfonami, nowe modele nazywać się będą: 11R, 11 i 11 Max. Innego zdania jest CoinX, który rok temu jako pierwszy podał prawidłowe nazwy nowych modeli. Jego wersja wydaje się więc bardziej wiarygodna. Najtańszy model będzie określany po prostu jako... iPhone, a dwa droższe jako iPhone Pro. To sygnał, że Apple próbuje ujednolicić nazewnictwo swoich urządzeń – podobny schemat jest stosowany w przypadku iPadów.

Potwierdza się też to, że wszystkie modele nowych iPhone'ów będą miały trzy aparaty z tyłu, uzupełnione diodą oświetlającą. Pojawiły się nawet pogłoski, że potrójny obiektyw trafi również do tegorocznych iPadów. Przekątne ekranów zapowiadanych smartfonów wynosić będą: 5,8 (LCD), 6,1 (OLED) i 6,5 cala (OLED). W kwestii cen Apple nie planuje dużych zmian – w przybliżeniu mają one odpowiadać serii X.

fot. Apple


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


YouTube walczy z mową nienawiści
13 grudnia 2019
Serwis zaostrza zasady dotyczące publikacji treści i zapowiada usuwanie filmów obrażających lub poniżających innych z powodu ich rasy,...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto