A A A

Przenośny dysk SSD TRANSCEND ESD250C

19 grudnia 2018, 07:30
Firma Transcend prezentuje nowy przenośny dysk SSD ESD250C. Dedykowany jest przede wszystkim urządzeniom PC, jednak mogą z niego korzystać również użytkownicy komputerów Mac.
Przenośny dysk SSD TRANSCEND ESD250C

Transcend ESD250C wyróżnia się elegancką, poręczną obudową wykonaną z aluminium w kolorze Space Gray. Dysk jest dostępny w dwóch wersjach pojemnościowych - 240 GB oraz 480 GB. Prędkość odczytu danych sięga w nim do 520 MB/s, a zapisu - do 460 MB/s. Nośnik może być podłączony do urządzeń wyposażonych w porty USB typu A oraz C, a więc również do MacBooków z portem Thunderbolt 3. Transcend ESD250C jest fabrycznie sformatowany w systemie NTFS.

Transcend Elite

W celu łatwiejszego zarządzania danymi na dysku oraz tworzenia kopii zapasowych producent udostępnia darmową aplikację Transcend Elite. Jest ona kompatybilna zarówno z systemem Windows, jak i macOS.

Gwarancja i cena

Produkt pojawi się wkrótce w sprzedaży na polskim rynku. Sugerowane ceny wynoszą 280 PLN za wersję 240 GB oraz 429 PLN w przypadku 480 GB. Nośnik jest objęty trzyletnią gwarancją producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nadchodzi PSD2
13 września 2019
Od 14 września br. zmienią się zasady korzystania z usług bankowych.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto