A A A

RECentral 4 - sposób na uatrakcyjnienie każdego streamu

27 stycznia 2018, 14:00
Internetowy twórca, który naprawdę chce podbić takie platformy jak Twitch czy YouTube, musi mocno przyłożyć się do swojej pracy. Nie chodzi tu tylko o samą jakość nagrania, ale także miłe dodatki, które zachęciłyby widza do częstszych wizyt na kanale. I tu właśnie zdaniem AVerMedii influencerom bardzo przyda się program RECentral 4.
RECentral 4 - sposób na uatrakcyjnienie każdego streamu

W czasie streamowania prócz samej gry najczęściej widoczna jest też postać twórcy kanału. Jego wizerunek - ulokowany przeważnie w dolnym rogu - nie powinien jednak zajmować zbyt dużej przestrzeni. RECentral oferuje w tej kwestii pomoc zarówno osobom posiadającym studio z „green screenem", jak i twórcom pozbawionym takiej opcji. Soft AVerMedii korzysta z funkcji Chroma Key, a także współpracuje z programem TriDef Smart Cam - oba te narzędzia umożliwiają wycięcie otaczającego streamera tła.

The best of

Influencerzy często nagrywają klipy pokazujące najlepsze akcje z gry. Nierzadko w trakcie rozgrywki twórca już wie, że wykorzysta dany fragment do swojego filmu. Problem w tym, że zmuszony jest wtedy do mozolnego szukania interesującego go zdarzenia wśród innych, mniej ciekawych. Tymczasem RECentral pozwala na edytowanie materiału na żywo - streamer może od razu wyciąć kluczowe nagrania i zachować na później.

Uwaga, ogłoszenia!

Kolejnym ułatwieniem wprowadzonym przez RECentral jest możliwość wpisywania tekstu, który będzie pojawiał się w czasie streamu. Twórca może w ten sposób zapewnić sobie, że jego widzowie na pewno przeczytają ważne wieści, które właściciel kanału ma do przekazania. Jedną z nich jest chociażby informacja, w jaki sposób fani mogą finansowo wesprzeć swojego ulubionego streamera.

Kliknąłeś przycisk „Follow"? Dzięki!

Oprogramowanie AVerMedii oferuje też kilka innych narzędzi, mających zwiększyć atrakcyjność streamu, w tym możliwość dodania chatu czy wrzucenia materiału z innych stron. Istnieje też opcja połączenia kanału z TwitchAlerts - dzięki temu twórca może na bieżąco dziękować widzom, którzy zdecydowali się na śledzenie jego konta twitchowego.

Program RECentral 4 można ściągnąć z oficjalnej strony producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto