A A A

RECentral 4 - sposób na uatrakcyjnienie każdego streamu

27 stycznia 2018, 14:00
Internetowy twórca, który naprawdę chce podbić takie platformy jak Twitch czy YouTube, musi mocno przyłożyć się do swojej pracy. Nie chodzi tu tylko o samą jakość nagrania, ale także miłe dodatki, które zachęciłyby widza do częstszych wizyt na kanale. I tu właśnie zdaniem AVerMedii influencerom bardzo przyda się program RECentral 4.
RECentral 4 - sposób na uatrakcyjnienie każdego streamu

W czasie streamowania prócz samej gry najczęściej widoczna jest też postać twórcy kanału. Jego wizerunek - ulokowany przeważnie w dolnym rogu - nie powinien jednak zajmować zbyt dużej przestrzeni. RECentral oferuje w tej kwestii pomoc zarówno osobom posiadającym studio z „green screenem", jak i twórcom pozbawionym takiej opcji. Soft AVerMedii korzysta z funkcji Chroma Key, a także współpracuje z programem TriDef Smart Cam - oba te narzędzia umożliwiają wycięcie otaczającego streamera tła.

The best of

Influencerzy często nagrywają klipy pokazujące najlepsze akcje z gry. Nierzadko w trakcie rozgrywki twórca już wie, że wykorzysta dany fragment do swojego filmu. Problem w tym, że zmuszony jest wtedy do mozolnego szukania interesującego go zdarzenia wśród innych, mniej ciekawych. Tymczasem RECentral pozwala na edytowanie materiału na żywo - streamer może od razu wyciąć kluczowe nagrania i zachować na później.

Uwaga, ogłoszenia!

Kolejnym ułatwieniem wprowadzonym przez RECentral jest możliwość wpisywania tekstu, który będzie pojawiał się w czasie streamu. Twórca może w ten sposób zapewnić sobie, że jego widzowie na pewno przeczytają ważne wieści, które właściciel kanału ma do przekazania. Jedną z nich jest chociażby informacja, w jaki sposób fani mogą finansowo wesprzeć swojego ulubionego streamera.

Kliknąłeś przycisk „Follow"? Dzięki!

Oprogramowanie AVerMedii oferuje też kilka innych narzędzi, mających zwiększyć atrakcyjność streamu, w tym możliwość dodania chatu czy wrzucenia materiału z innych stron. Istnieje też opcja połączenia kanału z TwitchAlerts - dzięki temu twórca może na bieżąco dziękować widzom, którzy zdecydowali się na śledzenie jego konta twitchowego.

Program RECentral 4 można ściągnąć z oficjalnej strony producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto