A A A

Radeon Software Adrenalin Edition

13 grudnia 2017, 13:30
Firma AMD udostępniła dużą aktualizację zaawansowanego pakietu oprogramowania dla kart graficznych Radeon, czyli Radeon Software Adrenalin Edition. Powstaniu tej wersji przyświecał cel zapewnienia graczom jeszcze głębszej możliwości sterowania rozgrywką przy jednoczesnej, jeszcze lepszej łączności ze społecznością graczy.
Radeon Software Adrenalin Edition

Radeon Software Adrenalin Edition wprowadza zupełnie nową funkcję Radeon Overlay, która jest naturalnym interfejsem obsługi karty graficznej pozwalającym bez wychodzenia z gry dostosowywać rozgrywkę do unikalnych preferencji gracza, a jednocześnie połączyć się z przyjaciółmi w jednym i tym samym miejscu. Firma AMD ponadto wprowadza mobilną aplikację AMD Link dostępną dla milionów użytkowników systemów iOS i Android. Jest to potężne dopełnienie pakietu oprogramowania działającego na komputerze, ponieważ AMD Link może służyć za drugi ekran do monitoringu działania układu graficznego, uzyskiwania informacji o sprawności systemu, umożliwiania graczom łatwego dzielenia się ich epickimi momentami z rozgrywki i pozostawiania na bieżąco z nowościami AMD.

Szereg funkcji takich, jak Radeon Chill, Radeon WattMan, Enhanced Sync i Radeon ReLive, które stanowią rdzenne technologie oprogramowania kart graficznych Radeon, zostało jeszcze dodatkowo ulepszonych i rozwiniętych, aby pozwalały jeszcze lepiej dostosowywać działanie sprzętu i gier.

Radeon Overlay: naturalny interfejs obsługi w czasie gry

  • Radeon Overlay daje graczom możliwość dostosowania rozgrywki na poziomie sprzętowym, a do tego monitorowania stanu systemu, nagrywania i udostępniania swojej rozgrywki i to bez wychodzenia z gry. Nakładka Radeon Overlay zapewnia łatwy dostęp 1 kliknięciem do takich funkcji jak Radeon ReLive, monitoring sprzętowy, Radeon Chill, Frame Rate Target Control (FRTC), RadeonTM FreeSync, a także ustawień kolorów.

AMD Link: połącz się i dziel swoimi najlepszymi momentami z gry

  • AMD Link to dostępna na platformach Android i iOS mobilna aplikacja, która może służyć za istotne dopełnienie pakietu Radeon Software na komputerze. Pozwala zarówno w domu, jak i poza nim służyć za wygodny drugi ekran, a ponadto pozwala korzystać z funkcji strumieniowania i powtórek z rozgrywki Radeon ReLive, monitorować działanie karty graficznej, zapoznawać się z nowościami AMD oraz otrzymywać powiadomienia o najnowszych sterownikach. To wszystko sprawia, że jest to cenne narzędzie dla gracza.

 

Rdzenne technologie Radeon Software: większe możliwości sterowania wydajnością i optymalizacje

  • Radeon ReLive: ożywianie najlepszych momentów z gry stało się jeszcze prostsze dzięki nowym funkcjom, wśród których jest zintegrowany chat pozwalający na wchodzenie w interakcję ze społecznością podczas strumieniowania gry na Facebooku, Twitchu, Mixerz, YouTube, Weibo i innych.
  • Radeon Chill: wraz z wydaniem Radeon Sofrware Adrenalin Editon funkcja Radeon Chill obsługuje gry bazujące na Vulkan API, a także DirectX 9, 10, 11 i 12, co czyni ciszę, chłód i responsywność w grze bardziej dostępnymi niż kiedykolwiek wcześniej.
  • Radeon WattMan: to rewolucyjna funkcja do zarządzania zasilaniem, która pozwala graczom zapisywać i wracać do profili wydajnościowych na ich komputerach w każdym momencie . Wraz z Radeon Software Adrenalin Edition niestandardowe profile mogą być zapisywane i wgrywane, a później udostępniane innym użytkownikom kart Radeon.
  • Enhanced Sync: Dzięki zwiększonej kompatybilności i jeszcze szerszemu polu widzenia funkcja Enhanced Sync poszerza obsługę o gry bazujące na Vulkan API, wszystkie karty graficzne bazujące na architekturze GCN, konfiguracje z wieloma kartami graficznymi i tryb AMD Eyefinity, dzięki czemu pozwala jeszcze głębiej wejść w świat płynnej rozgrywki.

Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto