A A A

Rapoo 3510 Plus – gryzoń pokryty miękką tkaniną

12 grudnia 2017, 12:00
Firma Rapoo - jako pierwszy producent na świecie, stworzyła bezprzewodową mysz pokrytą miękką tkaniną.
Rapoo 3510 Plus – gryzoń pokryty miękką tkaniną

3510 Plus to mysz, która komunikuje się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz - wystarczy podłączyć nano-odbiornik USB. Dzięki zasięgowi do 10m w zakresie 360°, mysz 3510 Plus sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze, czy w podróży. Wyposażona w trzy przyciski, kółko przewijania 2D i czujnik optyczny 1000 DPI zapewnia maksymalną łatwość użytkowania. Sprawdzi się na różnych powierzchniach, bez konieczności używania specjalnej podkładki. Korzystając z Rapoo 3510 Plus nie trzeba martwić się o baterię. Zastosowana technologia oszczędzania energii Rapoo i wyłączanie zasilania, kiedy myszka jest w stanie bezczynności sprawiają, że można korzystać z niej nawet do 12 miesięcy bez konieczności wymiany baterii.

Dzięki symetrycznej konstrukcji i opływowym kształtom, mysz jest idealna zarówno dla prawo- jak i leworęcznych użytkowników. Korpus wykonany jest z wytrzymałego stopu aluminium, którego stylowe wykończenie nadaje myszy elegancji i lekkości. Wierzchnia część została pokryta tkaniną, która jest odporna na brud i kurz. Utrzymanie myszy w czystości nie stanowi problemu - wystarczy przetrzeć ją lekko wilgotną szmatką. Jeśli mysz wymaga dokładniejszego czyszczenia - można zdjąć górny, powleczony tkaniną panel i umyć go ręcznie pod bieżącą wodą.

Mysz Rapoo 3510 Plus dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: szarej i czarnej, w cenie około 99 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto