A A A

Rapoo wkracza na polski rynek

4 grudnia 2017, 07:30
Rapoo to producent bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych w którego ofercie można znaleźć produty dla użytkowników biznesowych i domowych. Doświadczenia i sukcesy na rynku akcesoriów PC, doprowadziły również do stworzenia urządzeń dla graczy, dostępnych obecnie pod nazwą VPRO.
Rapoo wkracza na polski rynek

Firma powstała w 2002 roku, a jej globalna siedziba zlokalizowana jest w Shenzen, w Chinach. W 2010 r. Rapoo zostało liderem rozwiązań bezprzewodowych na rynku chińskim, a następnie jednym z wiodących producentów urządzeń peryferyjnych w Europie. Obecnie urządzenia Rapoo dostępne są w ponad 80 krajach na całym świecie.

„Proponujemy produkty, które zainteresują nie tylko klientów traktujących myszki i klawiatury jako narzędzia do codziennej pracy, ale również odbiorców, którzy poszukują produktów wyróżniających się oryginalnym i ciekawym wyglądem" - mówi Zdzisław Kaczyk, dyrektor ds. sprzedaży na terenie Europy Wschodniej.

Ciekawym rozwiązaniem domowym są klawiatury multimedialne. Znajdziemy wśród nich produkty współpracujące ze smart TV, wyposażone w zintegrowany panel dotykowy lub odporne na zalania. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. W wybranych produktach zastosowano technologię oszczędzania energii wydłużając czas pracy na baterii nawet do 24 miesięcy. Do pracy biurowej Rapoo rekomenduje zestawy bezprzewodowe klawiatura + mysz. Na uwagę zasługują również produkty wyróżniające się wyjątkowym designem, np. seria bezprzewodowych myszek 3510 Plus. Pokryte są miękką i przyjemną w dotyku tkaniną imitującą jeans, do wyboru w kolorze szarym, czarnym lub niebieskim.

Urządzenia peryferyjne to nie tylko praca, ale i rozrywka. W swoim portfolio Rapoo posiada również urządzenia dla graczy z serii VPRO: klawiatury, myszki i słuchawki. W tej grupie produktów najważniejsze cechy to precyzja oraz szybkość. Znajdziemy tu przewodowe myszki wyposażone w czułe sensory z możliwością regulacji DPI oraz mechaniczne klawiatury, które posiadają m.in. wbudowaną pamięć do zapisu konfiguracji oraz makr (np. myszka V210, klawiatura V500).

Oficjalnym dystrybutorem produktów Rapoo w Polsce jest Hama Polska.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościTak może wyglądać Galaxy S9
15 grudnia 2017
Samsung Galaxy S9 powinien zadebiutować w pierwszym kwartale następnego roku. Za sprawą OnLeaks, blogera będącego mistrzem w dyscyplinie...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto