A A A

Ravcore Edge - mechaniczna klawiatura

2 lutego 2016, 09:50
Ravcore Edge to klawiatura stworzona dla graczy. Mechaniczne przełączniki zapewniają wytrzymałość, precyzję i szybkość reakcji, a programowalne przyciski umożliwiają dostosowanie klawiatury do indywidualnych potrzeb i preferencji gracza.
Ravcore Edge - mechaniczna klawiatura

Klawiatura Edge została wyposażona w mechaniczne przełączniki Kailh Blue, dzięki czemu model ten jest wyjątkowo wytrzymały - żywotność określona jest na poziomie 50 mln kliknięć. Do aktywacji przycisku wystarczy wciśnięcie go na 2 mm i nie zmienia się to w całym okresie użytkowania.

Dla graczy bardzo istotne będzie również 6 programowalnych przycisków, które umożliwiają przypisanie wybranych funkcji do poszczególnych klawiszy. Ulokowana nad klawiszami kierunkowymi sekcja dodatkowych przycisków pozwala użytkownikowi za pomocą dedykowanego oprogramowania ustawić szereg kombinacji makr.

Ravcore Edge ma również wbudowany port USB 2.0 oraz złącza audio in/out, co szybkie podłączenie dodatkowych sprzętów bez zbędnej plątaniny kabli ciągnących się od komputera. Ponadto, klawiatura została wyposażona w przycisk blokady Windows, dzięki czemu nie trzeba martwić się przypadkowym naciśnięciem klawiszy Windows, Alt + Tab czy innych niepożądanych skrótów w ferworze gry.

Klawiatura cechuje się klasycznym wzornictwem i oferuje 6 trybów podświetlenia. Można podświetlić ją częściowo (np. tylko klawisze WASD) , ustawić natężenie podświetlenia lub całkowicie je wyłączyć.

Klawiatura mechaniczna Ravcore Edge jest już dostępna w sprzedaży


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto