A A A

Rayman Legends na platformę Nintendo Switch

26 lipca 2017, 07:10
Firma Ubisoft ogłosiła, że gra Rayman Legends: edycja ostateczna pojawi się na Nintendo Switch już 12 września 2017 r. Entuzjaści Raymana będą zachwyceni na wieść, że jeszcze tego lata będą mogli zagrać w bezpłatne demo gry.
Rayman Legends na platformę Nintendo Switch

Rayman, zdobywca tytułu platformówki roku oraz licznych nagród za osiągnięcia artystyczne i muzyczne, pojawi się na Nintendo Switch po raz pierwszy w historii, w grze Rayman Legends: edycja ostateczna. Zawierać ona będzie rozgrywkę dla maksymalnie czterech graczy oraz unikatowy bezprzewodowy lokalny tryb dla wielu graczy - Kung Foot. Po odłączeniu Nintendo Switch od stacji dokującej, gracze będą mogli używać ekranu dotykowego, aby pokonywać wrogów, manipulować platformami, przecinać sznury i nie tylko, gdziekolwiek i kiedykolwiek, zarówno w trybie solo, jak i dla wielu graczy. Dodatkowo, gracze będą mogli wziąć udział w niepowtarzalnym turnieju w nowym trybie Kung Foot.

Akcja gry Rayman Legends: edycja ostateczna toczy się w zaczarowanym świecie Raymana - główny bohater wraz z wesołą kompanią przyjaciół odkrywają tajemniczy namiot wypełniony uroczymi malowidłami. Nasza ferajna musi biegać, skakać i walczyć na każdym świecie, aby go ocalić i odkryć sekrety każdego legendarnego obrazu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto