A A A

Rayman Legends na platformę Nintendo Switch

26 lipca 2017, 07:10
Firma Ubisoft ogłosiła, że gra Rayman Legends: edycja ostateczna pojawi się na Nintendo Switch już 12 września 2017 r. Entuzjaści Raymana będą zachwyceni na wieść, że jeszcze tego lata będą mogli zagrać w bezpłatne demo gry.
Rayman Legends na platformę Nintendo Switch

Rayman, zdobywca tytułu platformówki roku oraz licznych nagród za osiągnięcia artystyczne i muzyczne, pojawi się na Nintendo Switch po raz pierwszy w historii, w grze Rayman Legends: edycja ostateczna. Zawierać ona będzie rozgrywkę dla maksymalnie czterech graczy oraz unikatowy bezprzewodowy lokalny tryb dla wielu graczy - Kung Foot. Po odłączeniu Nintendo Switch od stacji dokującej, gracze będą mogli używać ekranu dotykowego, aby pokonywać wrogów, manipulować platformami, przecinać sznury i nie tylko, gdziekolwiek i kiedykolwiek, zarówno w trybie solo, jak i dla wielu graczy. Dodatkowo, gracze będą mogli wziąć udział w niepowtarzalnym turnieju w nowym trybie Kung Foot.

Akcja gry Rayman Legends: edycja ostateczna toczy się w zaczarowanym świecie Raymana - główny bohater wraz z wesołą kompanią przyjaciół odkrywają tajemniczy namiot wypełniony uroczymi malowidłami. Nasza ferajna musi biegać, skakać i walczyć na każdym świecie, aby go ocalić i odkryć sekrety każdego legendarnego obrazu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nowy sterownik Game Ready już dostępny
16 sierpnia 2017
Firma NVIDIA opublikowała sterownik Game Ready dedykowany grze Agents of Mayhem. Nowe oprogramowanie posiada również optymalizacje dla gier...

Przenośny dysk Samsung SSD T5
16 sierpnia 2017
Firma Samsung Electronics wprowadziła na rynek Samsung Portable SSD T5 – najnowszy przenośny dysk półprzewodnikowy (PSSD), który wyznacza...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto