A A A

Razer Blackwidow w wersji Chroma

19 kwietnia 2015, 14:00
Klawiatura Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma jest już dostępna w sprzedaży. Nowa klawiatura, podobnie jak inne urządzenia Chroma, oferuje zaawansowane opcje podświetlenia w aż 16,8 milionach kolorów.
Razer Blackwidow w wersji Chroma

Głównym zadaniem klawiatur BlackWidow Tournament Edition jest łączenie najlepszych osiągów i gigantycznych gamingowych możliwości z wyjątkową, kompaktową formą, umożliwiającą komfortowy transport. Od teraz do tej listy dołącza możliwość swobodnej konfiguracji efektów podświetlenia, w tym różnych warstw efektów za pomocą Razer Synapse.

BlackWidow Tournament Edition Chroma to nie tylko miliony opcji podświetlenia - to również najwyższa wydajność i trwałość zapewniana przez mechanizmy klawiszy Razer zoptymalizowane specjalnie dla graczy i cechujące się wyjątkowym cyklem życia, wynoszącym aż 60 milionów kliknięć.

Produkt już dostępny w sprzedaży

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto