A A A

Razer Phone 2 z aktualizacją do Android 9.0 Pie

1 marca 2019, 10:00
Firma Razer poinformowała o aktualizacji jej flagowego smartfona – Razer Phone 2. Telefon otrzyma najnowszą wersję systemu operacyjnego – Android 9.0 Pie.
Razer Phone 2 z aktualizacją do Android 9.0 Pie

Duża aktualizacja oprogramowania Razer Phone 2 do Androida 9.0 Pie obejmuje liczne ulepszenia systemu operacyjnego. W jej skład wchodzą między innymi nowy sposób nawigacji za pomocą gestów, interaktywne funkcjonalności aplikacji i wyszukiwania, optymalizacja zużycia baterii, więcej możliwości zarządzania prywatnością (w tym większa kontrola na aplikacjami działającymi w tle), dostęp do digital well-being (wspierającego odpowiedzialne korzystanie ze smartfonów) oraz nagrywanie materiałów wideo w 4K i 60 klatkach na sekundę.

Po zainstalowaniu Androida 9.0 Pie, Razer Phone 2 stanie się bardziej intuicyjny w obsłudze i będzie lepiej wykorzystywać baterię. Aktualizacja poprawi także znacznie komfort grania i korzystania z multimediów.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nowy trojan w sklepach online
7 grudnia 2021
Złośliwe oprogramowanie NiginRAT ukrywa się jako legalny proces nginx na serwerach platform handlu elektronicznego.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto