A A A

RedEye sterowanie domowym sprzętem Audio-Video za pomocą smartfona

7 października 2011, 08:56
RedEye  sterowanie domowym sprzętem Audio-Video za pomocą smartfona

RedEye Dock to stacja umożliwiająca kontrolowanie domowego sprzętu RTV za pomocą iPhone'a, iPad’a lub innego smartfona czy tabletu wyposażonego w system Android.

RedEye Dock łączy w sobie zalety dwóch technologii: podczerwieni - występującej w każdym domowym urządzeniu Audio-Video oraz Wi-Fi, pozwalającej kontrolować stację praktycznie z dowolnego miejsca na świecie.

Po zainstalowaniu darmowej aplikacji RedEye (do pobrania z App Store lub Android Market), Twój komputer, smartfon czy tablet może komunikować się ze stacją RedEye poprzez Wi-Fi. Po odpowiednim skonfigurowaniu systemu i ustawieniu niezbędnych funkcji całość zostaje zapisana na urządzeniu. Dzięki temu podczas połączenia z innym smartfonem dane zapamiętane w urządzeniu są synchronizowane z nowym kontrolerem i ponowna konfiguracja systemu nie jest konieczna. Ustawienia zapisane na urządzeniu można dodatkowo zbackupować na komputerze.

Wystarczy jedno dotknięcie wyświetlacza smartfona lub tabletu aby uruchomić określoną funkcję, np. oglądanie TV, słuchanie muzyki, odtwarzanie filmu. W odróżnieniu od standardowego pilota, Redye kontolowany za pomocą smartfona obsługuje funkcje: multi-touch, przesuwanie, multi-room oraz różne funkcje makro umożliwiające uruchomienie kilku funkcji jednym kliknięciem.

Sugerowana cena detaliczna brutto urządzenia wynosi 799 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto