A A A

Resilio Sync: chmura w telefonie

25 lutego 2020, 10:25
Resilio Sync to aplikacja-chmura, która pozwala tworzyć bezpośrednie połączenie pomiędzy urządzeniami.
Resilio Sync: chmura w telefonie

Aplikację wystarczy zainstalować na komputerze oraz na smartfonie (jest dostępna i w App Store i w Google Play), a następnie synchronizować te urządzenia.

Po synchronizacji smartfona z komputerem mamy pewność, że wszystko będzie działało jak należy. Teraz będziemy mieć dostęp do naszych plików, zdjęć, filmów, tekstów i czego dusza zapragnie, a to wszystko chomikować będziemy mogli bezpłatnie i w zasadzie bez ograniczeń miejsca. Technologia wykorzystywana w aplikacji Resilio doskonale poradzi sobie także z plikami-gigantami. Wystarczy stworzyć za pomocą apki swoją prywatną chmurę i zacząć udostępniać jej pliki składowane w urządzeniach. Synchronizacja przebiega bezpiecznie za pośrednictwem peceta, komputerów Maca, NASa, a nawet serwerów. Poza synchronizacją dzięki apce możemy szyfrować pliki podczas ich przesyłania.

Obsługa apki jest intuicyjna, pliki możemy przenosić ręcznie lub korzystać z opcji automatycznej synchronizacji (albo jedno i drugie). Resilio Sync dostępne jest bezpłatnie na Androida i iOS.

fot. Resilio Sync


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto