A A A

Rozpoczęły się mistrzostwa overclockingu

23 czerwca 2010, 09:26
Rozpoczęły się mistrzostwa overclockingu

Overclockerzy z całego świata oczekiwali na ten moment juz od dłuższego czasu. Konkurs Lord of Overclocking 2010 zorganizowany przez developera oprogramowania do testów sprzętu Futuremark Corporation już się rozpoczął. Trwa on od 21 czerwca aż do 18 lipca 2010.

Oprócz cennych nagród zarówno rzeczowych jak i pieniężnych, najlepsi overclockerzy z Azji, Europy oraz Ameryki zostaną zaproszeni na Wielki Finał MOA (Masters of Overclocking Arena), który odbędzie się na Tajwanie w Taipei. Będą oni mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na żywo i powalczenie o tytuł Mistrza Overclockingu.

W tym tygodniu, cztery oddzielne konkursy podkręcania zostaną przeprowadzone w Europie, Azji oraz Ameryce. Uczestnicy będą podkręcać płyty główne MSI, walcząc o start w najsławniejszym konkursie MOA 2010. Również zwycięzcy z każdego tygodnia mają szansę wygrać cenne nagrody przygotowane przez sponsorów. Cotygodniowo, spośród wszystkich uczestników konkursu, losowana będzie jedna szczęśliwa osoba, która także otrzyma atrakcyjny upominek.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto