A A A

Rozpoczęły się zapisy do kolejnej edycji Game Jamu

15 lipca 2021, 15:00
Wydarzenie dla entuzjastów projektowania gier rozpocznie się za kilka dni.
Rozpoczęły się zapisy do kolejnej edycji Game Jamu

Maraton kodowania

PolskiGamedev poinformował, że w dniach 19–25 lipca odbędzie się kolejna edycja Game Jamu. W trwającym tydzień maratonie mogą wziąć udział nie tylko nowicjusze, ale też osoby już związane z branżą. Ci, którzy zapiszą się na stronie organizatora, będą przygotowywać projekt gry na zadany temat. Motyw przewodni zostanie ujawniony pierwszego dnia wydarzenia, podczas otwierającego akcję streamu.

 

Twórczość i nauka

Game Jam będzie nie tylko okazją aby przygotować własny projekt. Dla uczestników zaplanowano także prelekcje, prowadzone przez uznanych twórców gier z Polski.

Wydarzenie otworzy Mateusz Witczak, a prelekcje tematyczne w kolejnych dniach poprowadzą Robert Podgórski z BlackMoon Design, Prorektor Warszawskiej Szkoły Filmowej Maciej Szcześnik, Michał Król z Toadman Interactive i Filip Szeląg pracujący w Techlandzie. Dokładny harmonogram i więcej szczegółów na temat imprezy można znaleźć na stronie wydarzenia. Zwycięzców poznamy 29 lipca.

fot. Polski Gamedev


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto