A A A

Rusza sklep PC Formatu i CD-Action!

9 marca 2021, 16:10
Zapraszamy do sklepu internetowego PC Formatu i CD-Action.
Rusza sklep PC Formatu i CD-Action!

Co prawda XX-lecie PC Formatu świętowaliśmy jesienią ubiegłego roku, ale nadchodząca wiosna niesie ze sobą kolejny jubileusz. Nasi redakcyjni koledzy z CD-Action celebrują bowiem ćwierćwiecze istnienia ich czasopisma. Z tej okazji wspólnie uruchomiliśmy sklep.cdaction.pl, w którym możecie kupić m.in. prenumeraty PC Formatu i CD-Action w postaci tradycyjnej i cyfrowej oraz pojedyncze wydania naszych magazynów(*).

Tylko u nas kupicie cyfrowe egzemplarze PC Formatu w nowej, niższej cenie (8,50 zł), a cała kwota z ich sprzedaży trafi do nas, bo ominiecie wszelkich pośredników. Wielu z Was zainteresuje też z pewnością informacja, że kupując prenumeratę, będziecie mogli wybrać niemal dowolną formę dostawy, w tym paczkomaty InPostu.

Życzymy udanych zakupów!

(*) Na razie tylko w wersjach cyfrowych. Możliwość zamawiania pojedynczych egzemplarzy drukowanych pojawi się, gdy uporządkujemy związane z tym kwestie formalne.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto