A A A

Sharkoon PureWriter TKL - niskoprofilowa klawiatura mechaniczna

8 września 2017, 13:30
Niemiecki producent Sharkoon zaprezentował cichą klawiaturę PureWriter TKL wyposażoną w klawisze mechaniczne i rozbudowaną funkcję podświetlania.
Sharkoon PureWriter TKL - niskoprofilowa klawiatura mechaniczna

Sharkoon PureWriter TKL jest niskoprofilowy, przez co użytkownikowi towarzyszy uczucie pisania na laptopie. Dzięki niskiej wysokości klawiszy - 6.2mm możemy korzystać z urządzenia bez dodawania z przodu podstawki pod nadgarstki. W trybie czerwonych switchy producent skupił się na maksymalnym wyciszeniu klawiszy, natomiast w ustawieniu niebieskim wzrasta przyjemność z pisania.

Klawiatura posiada również funkcje podświetlenia, którą możemy regulować oraz wybierania animowanych wzorów, a nawet zaprogramowania własnych. Całość obsługuje anty-ghosting oraz n-key rollover.

Urządzenie możemy także podłączyć do smartfona lub tabletu przy użyciu adaptera OTG dzięki czemu klawiatura może służyć do komputera stacjonarnego, do laptopa i jeszcze do komórki.

Sugerowana cena detaliczna: 299zł brutto


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto