A A A

Sharp AQUOS Wireless Lifestyle

7 września 2011, 08:42
Sharp AQUOS Wireless Lifestyle

Firma Sharp, obecna na tegorocznych targach IFA, zapowiedziała telewizor LCD wraz ze specjalnym transmiterem umożliwiającym bezprzewodowy odbiór sygnału.

Urządzenie zostało wyposażone w technologię UV2A1, podświetlenie LED i system 100Hz model AQUOS Wireless Lifestyle, co daje wyraźne i dynamiczne obrazy o wysokim kontraście.

Dzięki szerokim możliwościom podłączenia multimediów, telewizor AQUOS Wireless Lifestyle to również uniwersalne centrum rozrywki. Użytkownik może przesłać film z dysku Blu-ray do telewizora podłączając Blu-ray do transmitera poprzez jedno z 4 złączy HDMI. Wejście CI+ i wbudowany potrójny tuner zapewnia kompatybilność ze wszystkimi cyfrowymi i analogowymi typami sygnałów. Urządzenie można podłączyć również do zewnętrznego twardego dysku, aby nagrywać programy i odtwarzać je w późniejszym terminie.

Dodatkowo użytkownicy mogą korzystać z funkcji AQUOS NET+ dającej dostęp do ponad 70 różnych aplikacji, w tym do platform VOD i bibliotek multimedialnych kanałów TV. Pozwala to chociażby na przeglądanie swojego e-maila, sprawdzenie pogody lub prześledzenie programu telewizyjnego podczas przerwy reklamowej.

Do sprzedaży w Europie jako pierwsze zostaną wprowadzone 20-calowe modele. Stanie się to w pierwszym kwartale 2012 roku. Już dziś planowane jest również wprowadzenie na rynek także ich większych odpowiedników – modeli 32-, 40- oraz 60-calowych. Ich premiera miała miejsce 25 sierpnia 2011 w Japonii.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto