A A A

Składany smartfon od LG?

9 kwietnia 2018, 14:30
Portal LetsGoDigital poinformował, że marka LG zgłosiła wniosek patentowy dotyczący składanego smartfonu z dwoma ekranami.
Składany smartfon od LG?

 

Co ciekawe, patent został zgłoszony 28 września 2016 r., a więc oznacza to, że prace nad projektem ruszyły mniej więcej w tym samym czasie co w Samsungu. Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez źródło, smartfon ma mieć dwa ekrany (oba zakrzywione) i fizyczną klawiaturę QWERTY.

Oprócz tego, pojawił się również wniosek dotyczący składanego smartfonu z dwoma bateriami i dwoma złączami mini jack. Na razie nie wiadomo, czy LG jest w trakcie realizacji któregokolwiek z pomysłów, jednak warto wiedzieć, że koreańska firma rozważa w ogóle wprowadzenie na rynek tego typu urządzeń.

Przypomnijmy, że niedawno CNBC ujawniło, że nad podobnym projektem pracuje także Apple. Składany iPhone miałby zadebiutować za około dwa lata.

Zdjęcie pochodzi z serwisu LetsGoDigital.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
9 kwietnia 2018, 17:11
Witam! Trochę dziwne, że w czasach, gdzie mini-jack jest zastępowany przez USB typu C ten smartfon posiada aż dwa złącza mini-jack :oczy: .
Najnowsze aktualności

Hakerzy zaatakowali media
31 lipca 2020
Od co najmniej 3 lat hakerzy włamują się do portali informacyjnych. Na celownik wzięli też media w Polsce.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto