A A A

Słuchawki Sony MDR-XB 400W

30 stycznia 2013, 12:44
Słuchawki Sony MDR-XB 400W

Impakt, dystrybutor akcesoriów i elektroniki użytkowej wprowadził do sprzedaży słuchawki SONY, które dzięki technologii Advanced Vibe Structure zapewniają głęboki i zrównoważony bas.

Producent zapewnia, że słuchawki MDR-XB 400W zaopatrzone w 30 mm, kopułkowe przetworniki o maksymalnej mocy wejściowej 1000 mW, zapewnią czyste, pełne szczegółów. Szczelnie, zamknięte nauszniki ograniczają do minimum hałas z zewnątrz i pozwalają skupić całą uwagę na słuchanej muzyce.

Dzięki współpracującym, elastycznym membranom osadzonym z przodu i z tyłu (Advanced Vibe Structure) użytkownik otrzymuje zrównoważony bas przy słuchaniu każdego rodzaju muzyki. Czułość 100 dB/mW i szerokie pasmo przenoszenia od 5 Hz do 22 MHz, gwarantują szczegółowe tony wysokie, głębokie basy oraz mniej zniekształceń w partiach wokalnych.

Składana konstrukcja słuchawek oraz odporny na rozerwanie i splątanie przewód wpływają na wygodę podczas ruchu. Regulowany, wyściełany pałąk i miękkie poduszki na nausznikach zapewniają ergonomię i komfort podczas długich godzin słuchania muzyki.

Cenę detaliczną ustalono na 179 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto