A A A

Sony Ericsson przedstawia dwa nowe telefony

14 kwietnia 2010, 16:12
Sony Ericsson przedstawia dwa nowe telefony

Sony Ericsson przedstawił nowy duet telefonów będący kontynuacją linii Sony Ericsson Walkman. Po sprzedaniu ponad 130 milionów telefonów Walkman na całym świecie, Sony Ericsson dodaje do tej serii dwa nowe telefony: Sony Ericsson Zylo oraz Sony Ericsson Spiro.

Telefony łączą muzykę z funkcjami opracowanymi dla portali społecznościowych. Użytkownicy mogą teraz kontaktować się z przyjaciółmi z Twitter’a lub Facebook’a poprzez jedno kliknięcie, równocześnie słuchając ulubionej muzyki z odtwarzacza Walkman.

 

Inną ważną funkcją dostępną w obydwu telefonach jest TrackID. Pozwala ona użytkownikom dowiedzieć się kto jest wykonawcą słuchanego utworu. Funkcja ta okazała się popularna wśród miłośników muzyki na całym świecie. W samym tylko roku 2009 zanotowano 129 milionów zapytań o szczegóły utworu poprzez TrackID.

 

"Linia telefonów Sony Ericsson Walkman odniosła ogromny sukces odkąd została po raz pierwszy wprowadzona na rynek w 2005 r. Od tego czasu sprzedaliśmy ponad 130 milionów telefonów – i wciąż widzimy wielki apetyt u odbiorców. Dzisiejsza prezentacja modeli telefonów jest odpowiedzią na potrzebę ze strony klientów, aby uczynić linię telefonów Walkman dostępną dla szerszego grona odbiorców", powiedziała Jenny Maltesson, Marketing Business Manager w Sony Ericsson.

 

Sony Ericsson Spiro z funkcją Walkman posiada następujące parametry GSM GPRS/EDGE 900/1800 oraz GSM GPRS/EDGE 850/1900, natomiast Sony Ericsson Zylo z funkcją Walkman: UMTS HSPA 900/2100 oraz GSM GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 i UMTS HSPA 850/900/1800/1900 oraz GSM GPRS/EDGE 850/900/1800/1900.

 

Telefon Sony Ericsson Spiro z funkcją Walkman dostępny będzie na wybranych rynkach od początku trzeciego kwartału w kolorach: Contrast Black, Sunset Pink, Spring Green oraz Stealth Black, zaś Sony Ericsson Zylo z funkcją Walkman pojawi się w sprzedaży od początku trzeciego kwartału w kolorach: Jazz Black, Chacha Silver oraz Swing Pink.


PC Format
Tagi: komórki
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Usprawnione Mapy Google'a
18 października 2019
Google ułatwia raportowanie utrudnień w ruchu drogowym oraz dodaje nową funkcję do aplikacji Mapy w wersji na urządzenia z systemem iOS.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto