A A A

Sony PlayStation 3D TV na jesień w Europie

22 sierpnia 2011, 09:40
Sony PlayStation 3D TV na jesień w Europie

Zapowiadany hucznie na targach E3, trójwymiarowy telewizor Sony PlayStation ma zawitać do Europy.

Już w dniu prezentacji wyświetlacz wywołał wiele kontrowersji. Mały jak na wymagania konsolowych graczy, bo zaledwie 24 calowy ekran ma oferować możliwość gry w dwie osoby bez konieczności dzielenia obrazu (SimulView). Wszystko za sprawą okularów 3D umożliwiających każdemu z graczy oglądać obraz swojej własnej zabawy. Bez wątpienia jest to niesamowicie ciekawa opcja i już dla niej samej warto będzie oczekiwać na urządzenie.

Niedawno Sony zapowiedziało premierę telewizora na rynek europejski. W zestawie znajdziemy dwie pary bezprzewodowych okularów oraz potrzebne okablowanie. Sam ekran będzie oferowany w rozdzielczości 1080p i zostanie wyposażony w podświetlanie krawędziowe LED.

Kwestią sporną jest cena. Ta na rynek zachodni wynosić miała 499 dolarów. Na rynek europejski PlayStation 3D TV kosztować ma 499 euro. Ponad 2000zł za 24 calowy telewizor? Pozostaje mieć nadzieję, że technologia SimulView będzie tak dobra jak jej zapowiedzi. O tym przekonamy się już na jesień.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto