A A A

Tango i 3320 - nowe komórki MyPhone

15 grudnia 2017, 11:10
Portfolio marki myPhone wzbogacają nowe, klasyczne telefony - modele noszące oznaczenia 3320 i Tango.
Tango i 3320 - nowe komórki MyPhone

myPhone 3320 to tradycyjny, poręczny telefon komórkowy o prostej konstrukcji. Został wyposażony w kolorowy ekran o wielkości 1.77'', duże i czytelne ikony, przejrzystą czcionkę i intuicyjne menu. Wygodę zwiększają sporych rozmiarów klawisze oraz pojemna bateria litowo-jonowa, która na jednym ładowaniu zapewnia do 9 dni działania telefonu w trybie czuwania lub wiele godzin ciągłych rozmów.

3320 jest wyposażony w tryb głośnomówiący oraz Dual SIM, dzięki czemu bez problemu można korzystać z dwóch numerów na jednym urządzeniu jednocześnie. Użytkownicy będą mogli również skorzystać z wbudowanej latarki LED, podłączyć słuchawki i posłuchać radia lub plików MP3, które można przechowywać na karcie microSD. Telefon posiada też Bluetooth umożliwiający podłączenie zestawu słuchawkowego lub transmisję danych pomiędzy innymi urządzeniami, a także aparat VGA pozwalający zachować na dłużej ważne momenty i treści. myPhone 3320 dostępny jest w czarnej wersji kolorystycznej, w cenie 59 zł.

myPhone Tango to model z klapką, która zapewnia nie tylko ochronę ekranu, lecz też łatwość obsługi urządzenia. Dzięki niej, przez otwarcie/zamknięcie, możliwe jest odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych. Co ciekawe telefon wyposażono w dwa niezależne ekrany - główny, kolorowy wyświetlacz 2,4'', który zapewnia przejrzysty i wyraźny obraz oraz dostęp do menu, a także drugi 1.77'' znajdujący się na wierzchu obudowy, który dostarcza najważniejszych informacji o nieodebranych połączeniach, smsach czy godzinie, bez konieczności otwierania klapki.

Ponadto, model posiada dostęp do sieci 3G, dzięki czemu możliwe jest bezprzewodowe łączenie się z internetem. W efekcie można korzystać z ulubionych aktywności w sieci i poczty elektronicznej oraz wysyłać i odbierać MMSy. Wbudowany aparat 2 Mpx pozwala wykonywać i zapisywać zdjęcia w telefonie.

Dodatkowym plusem jest wymienna bateria zapewniająca długie działanie myPhone Tango. Model wyposażony jest również w wiele innych przydanych funkcji m.in.: fotokontakty, tryb głośnomówiący, przycisk funkcyjny SOS, Bluetooth, Dual SIM oraz radio FM. myPhone Tango z klapką dostępny jest w czarno-srebrnej wersji kolorystycznej, w cenie 199 zł.

 

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościGorsze dni Mozilli
17 stycznia 2020
Korporacja Mozilla zwalnia 70 pracowników ze względu na kurczące się wpływy od sponsorów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto