A A A

The Crew 2 – zamknięte beta testy

17 maja 2018, 07:10
Firma Ubisoft ogłosiła, że zamknięta beta The Crew 2 potrwa od 31 maja, godz. 10:00, do 4 czerwca, godz. 10:00, na PlayStation 4, Xbox One i Windows PC.
The Crew 2 – zamknięte beta testy

W trakcie zamkniętej bety, gracze będą mogli rozegrać pierwszy poziom systemu postępów, rywalizując w wyścigach we wszystkich czterech dyscyplinach - Street Race, Rally Raid, Powerboat i Aerobatics. Całość rozgrywać się będzie we w pełni odtworzonych Stanach Zjednoczonych, na lądzie, wodzie i w powietrzu. Aby stworzyć pełne adrenaliny starcia, gracze mogą użyć funkcji Fast-Fav i natychmiast przełączyć typ pojazdu, w zależności od terenu, na którym się znajdą - mogą przelecieć samolotem pod mostem Golden Gate w San Francisco i przełączyć na łódź za jednym naciśnięciem przycisku.

Wyprodukowane przez Ubisoft Ivory Tower, studio z siedzibą w Lyonie, we Francji, The Crew 2 pozwoli graczom poczuć emocje związane z amerykańskimi sportami motorowymi, we w pełni odtworzonych Stanach Zjednoczonych. Ogromny świat gry przesuwa granice możliwości i pozwala graczom i fanom otwartych światów sprawdzić umiejętności solo lub ze znajomymi, w niekończącej się rywalizacji i eksploracji. Od wybrzeża do wybrzeża, kierowcy odkrywać będą Amerykę i rywalizować o tytuł największego czempiona sportów motorowych, jednocześnie kolekcjonując egzotyczne samochody, motocykle, łodzie i samoloty oraz dominując na scenie sportów motorowych na lądzie, wodzie i w powietrzu. Inspirację czerpać będą z czterech rodzin sportów motorowych: wyścigów ulicznych, terenowych, zawodowych i freestylowych. Dostępnych będzie też mnóstwo opcji i liczne rodzaje pojazdów.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto