A A A

ToughArmor MB991U3-1SB – pancerz dla dysku

3 czerwca 2017, 14:00
Firma Icy Dock zaprezentowała ToughArmor MB991U3-1SB, czyli zewnętrzną obudowę na dysk, dzięki której wszystkie dane będą bezpieczne.
ToughArmor MB991U3-1SB – pancerz dla dysku

ToughArmor MB991U3-1SB to ochrona przede wszystkim

Zewnętrzna obudowa ToughArmor MB991U3-1SB stawia przede wszystkim na ochronę dysku i znajdujących się na nim danych. Kieszeń została w całości wykonana z wysokiej jakości metalu, który zapewnia wysokie bezpieczeństwo. Użyta na bokach guma ma za zadanie tłumić siłę oddziałującą na dysk podczas upadku. System odprowadzania ciepła, który zastosowano MB991U3-1SB utrzyma dysk w odpowiedniej dla niego temperaturze.

Szybki dostęp do dysku

ToughArmor MB991U3-1SB to przenośna obudowa na 2,5" dyski twarde oraz dyski SSD SATA. Dzięki zastosowanej wymiennej tacy EZ-slide mini, użytkownik może szybko i sprawnie wymieniać dyski. Taca przystosowana jest do większości dysków dostępnych na rynku - począwszy od bardzo cienkich 5mm, kończąc na dyskach o wysokości 15mm. Oferując takie parametry, obudowa ta idealnie nadaje się do tworzenia kopii zapasowych danych, replikacji danych czy archiwizacji wszelkiej treści.

Wygodny interfejs

Interfejs USB 3.0 pozwala użytkownikowi na bardzo szybkie przenoszenie danych na dysk. Kompatybilność z interfejsem USB 2.0, zapewnia współpracę ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi.

Cena i dostępność

Zewnętrzna obudowa ToughArmor MB991U3-1SB dostępna jest u autoryzowanych sprzedawców. Cena kieszeni wynosi około 310 złotych brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościNowy patent Samsunga
8 kwietnia 2020
Koreański producent opatentował ekran, w którym zaokrąglone są wszystkie cztery boki.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto