A A A

Trust GXT 870 i GXT 880 – klawiatury mechaniczne dla graczy

1 grudnia 2016, 13:30
Trust International B.V., holenderski producent linii produktów Trust Gaming, poinformował o premierze dwóch nowych klawiatur mechanicznych, stworzonych z myślą o e-sportowcach.
Trust GXT 870 i GXT 880 – klawiatury mechaniczne dla graczy

Profesjonalne rozwiązania

Kolejne klawiatury mechaniczne firmy Trust zostały wyposażone w przełączniki GXT White z pełnym, indywidualnym podświetleniem LED. Dzięki zastosowaniu przełączników mechanicznych, decyzje podejmowane przez użytkowników są realizowane w grze w ułamku sekundy. Obie klawiatury posiadają dedykowany, specjalny tryb, który wyłącza przycisk Windows i uaktywnia kombinacje makr, dodatkowo usprawniając profesjonalną rozgrywkę.

Wytrzymała i użyteczna

GXT White, zastosowane w GXT 870 i 880, to nadzwyczaj wytrzymałe przełączniki mechaniczne. Autorska technologia Trust gwarantuje żywotność przycisków na poziomie do 50 milionów kliknięć, pełny system anty-ghosting, 4-milimetrowy skok, częstotliwość próbkowania na poziomie 1000 Hz i 5-milisekundowy czas reakcji. Wbudowana pamięć wewnętrzna pozwoli na zapamiętanie maksymalnie 4 kombinacji makr, umożliwiając użytkownikowi spersonalizowanie najczęściej używanych sekwencji w grze.

Jedna klawiatura, dwie wersje

Trust GXT 880 i GXT 870 w teorii to jeden i ten sam produkt. W praktyce obie klawiatury znacznie różnią się od siebie budową. Pierwszy sprzęt został wyposażony w klawiaturę numeryczną i stanowi doskonałą platformę do gry i pracy w domowych warunkach. Wersja GXT 870 została pozbawiona bloku numerycznego, co zdecydowanie wpływa na jej wielkość oraz wagę. Dzięki mniejszym gabarytom, odmiana TKL jest przystosowana do częstego przenoszenia oraz zabiera mniej przestrzeni na biurku. Trust GXT 870 stanowi świetną alternatywę dla graczy, którzy często podróżują na turnieje offline. Oba nowe produkty Trust zostały wyposażone w opleciony nylonem kabel o długości 170 cm, uniemożliwiający jego splątanie niezależnie od warunków, w jakich gramy.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto