A A A

Trwają prace nad oprogramowaniem do Galaxy Note 9

23 marca 2018, 14:20
Trwają już prace nad nową wersją nakładki systemowej, która zostanie zaimplementowana w Galaxy Note 9 - czytamy w serwisie Sammobile.
Trwają prace nad oprogramowaniem do Galaxy Note 9

Oprogramowanie nosi oznaczenia N960FXXE0ARB7 i N960FXXU0ARC5. Według pierwszych przecieków, jest ono oparte o Androida 8.0 i najprawdopodobniej to właśnie z tym systemem zadebiutuje. Można przypuszczać, że system będzie posiadał liczne usprawnienia, w tym rozszerzoną obsługę asystenta Bixby.

Z danych odnalezionych w jednym z benchmarków dowiedzieliśmy się, że proporcje ekranu Note'a 9 to 18,5 na 9..Według innych doniesień, smartfon ma posiadać 6,3-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości QHD+, procesor Exynos 9810 i 6 GB pamięci operacyjnej RAM.

Na razie wciąż wiemy niewiele o Galaxy Note 9, jednak jego premiera odbędzie się najprawdopodobniej w drugiej połowie tego roku, więc z pewnością jeszcze pojawią się jakieś przecieki.

 

 


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Trump triumfuje na giełdzie
24 stycznia 2022
Spółka specjalnego przeznaczenia (SPAC) współpracująca z mediami społecznościowymi Trumpa bije rekordy na giełdzie.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto