A A A

Tryb dla samotnych tankistów

18 sierpnia 2017, 14:40
Popularna sieciowa strzelanka World of Tanks, wiele lat po premierze, otrzyma fabularny tryb single player. Na razie tylko na konsolach.
Tryb dla samotnych tankistów

Na 22 sierpnia twórcy przygotowali dwie kampanie składające się z 3 rozdziałów każda. W niedalekiej przyszłości planowane są dwie kolejne. Krótki opis fabuły zdradza, że na ekrany telewizorów przeniesiono nie tylko wydarzenia historyczne. Jedna z kampanii o nazwie "Flashpoint Berlin" będzie odtwarzać fikcyjne wydarzenia z okresu Zimnej Wojny i blokady Berlina przez Sowietów. Inna (która ma ukazać się wkrótce) pozwoli wziąć udział w słynnej, aczkolwiek nigdy nie wprowadzonej w życie, operacji "Lew Morski" - czyli hitlerowskiej inwazji na Wyspy Brytyjskie.

Wydarzeniom z kampanii będą towarzyszyć animowane komiksy autorstwa Andi Ewingtona z ilustracjami PJ Holdena i Matta Timsona. Oprawę dźwiękową opracował, nominowany do nagród BAFTA, Inon Zur.

Udostępnienie darmowego rozszerzenie na konsolach wydaje się logicznym posunięciem. WoT ma tam do zagospodarowania duża grupę potencjalnych graczy, z których nie wszyscy mają dostęp do sieciowej rozgrywki. W singla będzie można pograć na PS4, Xbox 360 i One.


Maciej Płochocki PCF
Tagi: gry, konsole
Ocena:
Oceń:
Komentarze (3)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
insanebear
insanebear
18 sierpnia 2017, 20:30
Samotny tankista - żul spod sklepu, który zatankuje wszystko co się nawinie.
avatar
~Anonim
18 sierpnia 2017, 17:36
Samotny tankista- Pracownik stacji benzynowej stanu wolnego. Tak mi się wydaje.
Rincewind
Rincewind
18 sierpnia 2017, 14:41
Kim do jasnej anielski jest tankista?
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto