A A A

Trzy monitory naraz? Żaden problem

2 kwietnia 2018, 12:00
Każdy, kto choć raz pracował na więcej niż jednym monitorze naraz, wie, jak niezwykle wygodne jest to rozwiązanie. Splitter 87719 to propozycja dla osób, które na co dzień muszą mierzyć się z jeszcze większą ilością danych i nie chcą ciągle zmieniać okienek na pulpicie, by mieć do nich stały dostęp.
Trzy monitory naraz? Żaden problem

Dzięki zastosowaniu produktu Delocka, użytkownik zyska możliwość podłączenia dwóch monitorów HDMI do komputera lub laptopa - jedynym wymogiem jest konieczność posiadania interfejsu USB typu C ze specyfikacją Thunderbolt 3 lub obsługującego alternatywny tryb Displayport.

Urządzenie obsługuje rozdzielczość do 2560 x 1440 przy odświeżaniu 60 Hz lub 3840 x 2160@30 Hz. Co więcej, oba monitory mogą być obsługiwane jednocześnie na jednym wyjściu - licząc do tego ekran laptopa wychodzą maksymalnie trzy monitory, z których pracownik może korzystać w czasie wykonywania obowiązków.

Splitter Delock 87719 kosztuje około 249 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
ptrick
ptrick
2 kwietnia 2018, 16:36
Tak, nie ma to jak wydać 250 zł na adapter, który nie obsłuży 2 monitorów FHD 60 Hz. To już lepiej zakupić sobie adapter 1x DP na 2x DP lub nawet więcej. Display port od wersji 1.2 wspiera obsługę 2 monitorów z jednego portu, z czego 1.2 wspiera bodajże 2x FHD, a DP 1.3 obsługuje nawet 4 monitory o rozdzielczości WQXGA.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto