A A A

Trzy monitory naraz? Żaden problem

2 kwietnia 2018, 12:00
Każdy, kto choć raz pracował na więcej niż jednym monitorze naraz, wie, jak niezwykle wygodne jest to rozwiązanie. Splitter 87719 to propozycja dla osób, które na co dzień muszą mierzyć się z jeszcze większą ilością danych i nie chcą ciągle zmieniać okienek na pulpicie, by mieć do nich stały dostęp.
Trzy monitory naraz? Żaden problem

Dzięki zastosowaniu produktu Delocka, użytkownik zyska możliwość podłączenia dwóch monitorów HDMI do komputera lub laptopa - jedynym wymogiem jest konieczność posiadania interfejsu USB typu C ze specyfikacją Thunderbolt 3 lub obsługującego alternatywny tryb Displayport.

Urządzenie obsługuje rozdzielczość do 2560 x 1440 przy odświeżaniu 60 Hz lub 3840 x 2160@30 Hz. Co więcej, oba monitory mogą być obsługiwane jednocześnie na jednym wyjściu - licząc do tego ekran laptopa wychodzą maksymalnie trzy monitory, z których pracownik może korzystać w czasie wykonywania obowiązków.

Splitter Delock 87719 kosztuje około 249 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto