A A A

W poczcie Gmail łatwo zrobisz załącznik z e-maila

11 grudnia 2019, 16:30
Nowa funkcja ułatwi życie osobom, które hurtowo przesyłają dalej otrzymane wiadomości.
W poczcie Gmail łatwo zrobisz załącznik z e-maila

Nie trzeba już będzie przesyłać kilku kolejnych wiadomości e-mail, by dostarczyć je jednemu odbiorcy, bądź też zapisywać ich, by następnie wysłać jako załączniki. Teraz możliwe jest łatwe załączenie ich do tworzonej wiadomości bezpośrednio ze skrzynki pocztowej. Taką opcję wprowadza Google w poczcie Gmail dla pakietów G Suite.

Aby z wybranych e-maili zrobić załączniki w tworzonej wiadomości, wystarczy je zaznaczyć, przeciągnąć i upuścić w otwartym oknie szkicu. Można też zrobić to poprzez zaznaczenie e-maila i kliknięcie opcji „Prześlij jako załącznik".

Jak twierdzi Google, funkcja jest wdrażana stopniowo. Konkretny użytkownik dowie się o możliwości skorzystania z niej w swojej poczcie wtedy, gdy w menu poczty pojawi się opcja „Prześlij jako załącznik".

fot. 123RF

 


Barbara Blaczkowska
Tagi: google, Gmail
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Instagramowicze nabrali się na Bali
19 lutego 2020
Użytkowniczka Instagrama nabrała swoich followersów. Sesja zdjęciowa, którą opublikowała, wyglądała jak robiona na Bali...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto