A A A

W poczcie Gmail łatwo zrobisz załącznik z e-maila

11 grudnia 2019, 16:30
Nowa funkcja ułatwi życie osobom, które hurtowo przesyłają dalej otrzymane wiadomości.
W poczcie Gmail łatwo zrobisz załącznik z e-maila

Nie trzeba już będzie przesyłać kilku kolejnych wiadomości e-mail, by dostarczyć je jednemu odbiorcy, bądź też zapisywać ich, by następnie wysłać jako załączniki. Teraz możliwe jest łatwe załączenie ich do tworzonej wiadomości bezpośrednio ze skrzynki pocztowej. Taką opcję wprowadza Google w poczcie Gmail dla pakietów G Suite.

Aby z wybranych e-maili zrobić załączniki w tworzonej wiadomości, wystarczy je zaznaczyć, przeciągnąć i upuścić w otwartym oknie szkicu. Można też zrobić to poprzez zaznaczenie e-maila i kliknięcie opcji „Prześlij jako załącznik".

Jak twierdzi Google, funkcja jest wdrażana stopniowo. Konkretny użytkownik dowie się o możliwości skorzystania z niej w swojej poczcie wtedy, gdy w menu poczty pojawi się opcja „Prześlij jako załącznik".

fot. 123RF

 


Barbara Blaczkowska
Tagi: google, Gmail
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościPoważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...

Apka udająca alkomat
25 lutego 2020
Nie zmierzy poziomu alkoholu we krwi, ale spróbuje oszacować jego ilość w naszym ciele.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto